Alek i Paula

Poznajmy się bliżej

Na wstępie bardzo nam miło, że zechcieliście nas tu odwiedzić.

Ciężko pisze się o sobie, najlepiej aby o nas opowiedzieli nasi przyjaciele, ale spróbujemy coś napisać.

Na co dzień jesteśmy parą kochających się ludzi, których połączył los. Paulina to rodowita krakowianka, która relaksuje się przy kuchennych eksperymentach, na nowo odnajdując formę i smak tradycyjnych jak i egzotycznych potraw. Fotograficzne umiejętności natomiast odziedziczyła w genach po swoim tacie, “szlifując oko” jeszcze na analogowych aparatach w czasach gdy o fotografii cyfrowej jeszcze nikt nie słyszał. Paula to ciepła, wrażliwa, pełna empatii osoba, która chętnie podtrzyma rozmowę z miłą panią z zieleniaka, ustąpi miejsca w autobusie lub najzwyczajniej powie z uśmiechem na twarzy do starszej sąsiadki “dzień dobry, – jak się Pani dzisiaj ma?”. Ale niech się ma na baczności osoba, która zajdzie jej za skórę… 🙂

Paulina Kania fotografia
Aleksander Zakrzewski Fotograf

Alek natomiast to facet z Tarnobrzega, który (jak większość facetów) uwielbia majsterkować. Wszystko stara się zrobić sam, ciągle ucząc się nowych rzeczy. Gra na gitarze i fotografia to dwie pasje, z której jedna stała się źródłem utrzymania. To chyba najlepszy scenariusz jaki można sobie wyobrazić. Samouk, i perfekcjonista, który fotografie potraktował bardzo poważnie. Na co dzień uśmiechnięty i kulturalny z głową pełną pomysłów i nowych projektów.
Mieszkamy w Tarnobrzegu, śliczne miasteczko pełne świetnych ludzi. To tu najczęściej zapraszamy naszych klientów na sesje, gdzie mamy do wyboru piękne jezioro, lasy, łąki i pagórki. Mieszkamy w idealnym miejscu dla fotografów z malowniczymi pejzażami dookoła. 

Cóż jeszcze możemy napisać aby Was nie zanudzić? …
Jak na początek to i tak sporo informacji, biografii tu nie napiszemy ale może umówmy się na kawę? Wówczas poznacie nas bliżej i my będziemy mieli szanse opowiedzieć Wam nie tylko o nas samych ale również o tym jak pracujemy i czym jest dla nas fotografia.

fotograf kraków
fotograf Tarnobrzeg

Duet fotografów

Nie zwlekajcie jeżeli macie do nas jakieś pytania. Napiszcie o waszych wymarzonych zdjęciach, a my postaramy się to urzeczywistnić.